Udany początek roku dla naszej tenisistki do lat 12, Oriany Grott.

Date 2015/1/17 13:06:00 | Topic:

W pierwszym turnieju WTK do lat 12 dziewcząt, rozpoczynającym rywalizację w roku 2015
   w mazowieckim okręgu tenisowym, wysoką formę zaprezentowała wychowanka "TenisWil”
   - Oriana Grott.

10 stycznia na kortach klubu tenisowego przy ul. Włodarzewskiej, do rywalizacji w turnieju stanęło 28 tenisistek z 17 klubów. Była to pierwsza próba sił po okresie świątecznej przerwy, nic więc dziwnego, że na  twarzach wszystkich uczestniczek turnieju malowała się chęć zwycięstwa.

W kolejnych rundach turnieju Oriana pokonała:
I runda – Julię  Figaszewską (UKS Sportteam Warszawa) 6-1, 6-0,
II runda – Weronikę Woźny (KT Legia Warszawa) 6-0, 6-4,
III runda – Karolinę Grzeszczuk (KS Tennis Life Brwinów) 6-3, 6-2,
półfinał – Natalię Kowalczyk (MATCHPOINT Komorów) 6-0, 6-0.
W bardzo zaciętym i trzymającym do końca w napięciu finale, Oriana po obronie kilku piłek meczowych w drugim secie, uległa lepszej rywalce Malwinie Rowińskiej z KT Legia Warszawa w super tieabreku trzeciego seta 3-6, 7-6(7), 8-10.

Szczere gratulacje dla Oriany. Jej wynik jest owocem solidnej pracy na codziennych treningach.