Wielki sukces naszej tenisistki Sherry Qin w Sofii.

Date 2013/10/11 9:06:00 | Topic: 

 

Central & Eastern Europe Sport Association (CEESA)  organizuje co roku turniej tenisowy dla międzynarodowych szkól Europy Centralnej i Wschodniej.


W dniach 4-5 października 2013r. w Sofii rozegrano  międzynarodowy tenisowy turniej dziewcząt wszystkich szkół międzynarodowych centralnego i wschodniego regionu Europy. W  tym roku do Sofii przyjechały tenisowe teamy szkól z Warszawy, Moskwy, Pragi, Kijowa, Bukaresztu i Budapesztu .
Każdy team uczestniczący w turnieju musiał przedstawić 2 zawodniczki singlowe i 2 drużyny deblowe. Każdą szkołę reprezentowały zawodniczki o najwyższym poziomie gry w tenisa. Nasza tenisistka Sherry Qin reprezentowała swoją szkołę - American School of Warsaw, grając w swojej reprezentacji  na „pierwszej rakiecie”.

Sherry Qin, która jest najlepszym pojedynczym graczem  swojego zespołu wygrała aż 5 z 6 meczy rozegranych w całym turnieju, ulegając jedynie „rakiecie nr 1” z Bukaresztu . Należy dodać, że rumuńska przeciwniczka Sherry została pokonana przez tenisistkę z Kijowa , która z kolei uznała zwycięstwo Sherry  w innym meczu.
W rezultacie najlepszą  singlistą okazała się zawodniczka  z Kijowa (zdobywając 35 punktów), drugie miejsce zajęła Sherry Qin (34 punkty), trzecie miejsce przypadło w udziale tenisistce z Bukaresztu (33 punkty).

Gratulujemy Sherry sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne turnieje.
TenisWil

 

This article comes from Sikorski-Pfeiffer
http://sikorski-pfeiffer.pl

The URL for this story is:
http://sikorski-pfeiffer.pl/article.php?storyid=54&topicid=1