Maciej Rajski zwyciężył w II rundzie eliminacji Challenger ATP Poznań Open.

Date 2017/7/16 8:50:00 | Topic:

Maciej Rajski zwyciężył w II rundzie turnieju eliminacyjnego Challenger Tour 64000+H
   trzykrotnego Mistrza Polski Marcina Gawrona 4-6, 7-5, 7-6(4).

Po pięknym trwającym 2 godz.i 38 minut meczu, po raz kolejny nasz wychowanek okazał się graczem o stalowych nerwach. Utracił wysokie prowadzenie w III secie 5-2, nie wykorzystał piłki meczowej przy swoim serwisie, prowadząc 5-3. Nieustępliwość rywala doprowadziła do stanu 6-6 i w tiebreaku decydującego seta Maciej przegrywał już 1-4 . W pokazowej końcówce, po dalszej bezbłędnej już grze, Maciej zwyciężył 7-4.

Obu graczy licznie zgromadzona publiczność na korcie centralnym nagrodziła głośnymi brawami. Był to bardzo dobry, twardy tenisowy mecz lidera TenisWil, który w starciu z wyjątkowo dobrze dysponowanym Marcinem Gawronem potwierdził swój poziom.

W dzisiejszym meczu o wejście do turnieju głównego Maciej Rajski zagra ponownie na korcie centralnym przeciwko Vladimirowi Ivanovowi ( Estonia, 400 ATP). Mecz rozpoczyna się o godzinie 11.00.