Pierwsze turniejowe zwycięstwo w singlu wychowanki "TenisWil".

Date 2014/5/25 20:50:00 | Topic: Niedziela, 25 maja przyniosła I zwycięstwo w turnieju regionalnym WTK w Warszawie naszej 12-letniej tenisistki Gabrieli Kornaszewskiej w grze pojedynczej.


Gabrysi przypadło w udziale pierwsze i zarazem bardzo ważne zwycięstwo w turnieju liczonym do rankingu PZT i rozegranym w bodaj najsilniejszym regionie tenisowym w kraju. Warto dodać, że właśnie w stolicy na co dzień pracuje kilkadziesiąt ośrodków i klubów tenisa, których wychowankowie tworzą grupę bardzo zdolnych i grających na wysokim poziomie 12-latków.
W TenisWil szkolimy naszych wychowanków od absolutnych początków – ABC tenisa. Na przestrzeni 2,5 roku nasi najmłodsi tenisiści z Wilanowa osiągnęli już kilka znaczących sukcesów :
-  4 finały indywidualne turniejów WTK do lat 12 naszego 11-latka Karola Tomańskiego i jego zwycięstwo w grze deblowej w rozegranych ostatnio  w Radomiu Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego do lat 12,
-  2 turniejowe finały WTK do lat 12 w grze pojedynczej Sherry Qin.

Te wspaniałe wyniki naszych reprezentantów tworzą piękny przykład do naśladowania dla ich młodszych klubowych kolegów i koleżanek, których stale przybywa do TenisWil.
Ogromny sukces Gabrysi Kornaszewskiej cieszy nas tym bardziej, gdyż wynika on z ciężkiej codziennej pracy na treningach i jest poparty wielkim zaangażowaniem rodziców i trenerów.

Wyniki turnieju WTK do lat 12 – Brwinów, 24,25 maj 2014r.
1 runda:  G.K.  – Kinga Ziółkowska  7/6, 6/1
2 runda:  G.K.  – Karolina Zalewaja  6/0, 6/1
½ finału:  G.K. – Zuzanna Ziąbska  6/3, 6/1
finał:  G.K. – Julia Piłka  6/2, 6/1

Wielkie gratulacje dla naszej zawodniczki.
TenisWil

This article comes from Sikorski-Pfeiffer
http://sikorski-pfeiffer.pl

The URL for this story is:
http://sikorski-pfeiffer.pl/article.php?storyid=77&topicid=1