Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil Oferta TenisWil
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2020 Półkolonie 2020
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Najlepsze tenisistki TenisWil zagrały w niedzielnym turnieju Pań.
2017/4/11 15:20:00 ( 1388 reads )   W niedzielę, 9 kwietnia odbył się w TenisWil Turniej Wiosenny dla Pań.
   Do walki o tytuł Wiosennej Mistrzyni stawiło się dwanaście
   zarażonych tenisową pasją entuzjastek tenisa.W turnieju wystartowały między innymi dwie znakomite amatorki Małgorzata Rewekant i Ewa Kołodziejczuk. Rozstawione zostały również Zuzanna Brzezińska - Mich oraz Jagna Badurowicz.

W pierwszej rundzie Agnieszka Ostaszewicz pokonała ambitną Gosię Strzelec 6/4. Joanna Zbyrasz zwyciężyła 6/4 z nieustępliwą Marzeną Sitarską. Tamara Schmuck wywalczyła awans do drugiej rundy po zaciętej walce z Li Yi 7/5. Paulina Nogajczyk w prawdziwym dreszczowcu okazała się skuteczniejsza od Małgorzaty Popielewskiej wynikiem 7/6 (4).

W meczach drugiej rundy zwyciężały głównie faworytki. Zuzanna Brzezińska - Mich pokonała Agnieszkę Ostaszewicz 6/2. Gosia Rewekant wygrała z Tamarą Schmuck 6/0. Ewa Kołodziejczuk zwyciężyła z Pauliną Nogajczyk 6/1. Niespodzianką było zwycięstwo Joanny Zbyrasz nad rozstawioną Jagną Badurowicz 6/4.

W pierwszym półfinale Zuzanna Brzezińska pewnie zwyciężyła z Joanną Zbyrasz 6/1. Półfinał dolnej części drabinki między Ewą Kołodziejczuk i Gosią Rewekant był najlepszym spotkaniem amatorskim rozegranym na kortach TenisWil. Zwyciężyła w nim Ewa wynikiem 7/5. Los spotkania rozstrzygnęły piłki decydujące. Ewa grała z nadzwyczajnym czuciem i finezją. Gosia imponowała niesłychaną zwinnością i szybkością poruszania się oraz dynamiką uderzeń.

W finale Ewa Kołodziejczuk pokonała Zuzannę Brzezińską - Mich 6/0.

Turniej pocieszenia okazał się być wydarzeniem porównywalnym swoją intensywnością z turniejem głównym. Zwyciężyła w nim Paulina Nogajczyk zwyciężając w finale z Jagną Badurowicz wynikiem 6/4. Najbardziej dramatycznym pojedynkiem pocieszenia był mecz Małgorzaty Popielewskiej z Tamarą Schmuck, w którym lepsza okazała się Gosia wygrywając 7/6 (4).

Dziękujemy bardzo naszym drogim tenisistkom za obecność i wspaniałą sportową postawę. Dziękujemy trenerom za dzielne sędziowanie i pomoc w organizacji wszystkich spotkań. W odpowiedzi na prośby walecznych tenisistek, następny turniej dla Pań odbędzie się już w najbliższych miesiącach.

TenisWil


Dwanaście tenisistek TenisWil podczas Wiosennego Turnieju Pań.


4 najlepsze Panie Wiosennego Turnieju TenisWil, 9 kwietnia 2017r.


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*