Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil Oferta TenisWil
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2020 Półkolonie 2020
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page

Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi.

Praca z dziećmi daje nam - trenerom olbrzymią radość i satysfakcję. Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i oddali swoje pociechy pod naszą opiekę. Możliwość pracy  z najmłodszymi dziećmi to największe wyróżnienie dla każdego trenera.

Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi poparte jest kilkudziesięcioletnią praktyką.
W roku 2001 trener Andrzej Sikorski, po piętnastu latach pracy w tenisie hiszpańskim, powrócił do swojego rodzinnego miasta Piotrkowa Trybunalskiego. To właśnie wtedy powstał Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy "Nortenis".
Dzięki wielkiemu wsparciu rodziców i sportowemu entuzjazmowi dzieci, rozpoczęła się piękna przygoda tenisowa, która do dziś mocno tkwi w sercach tenisistów w Piotrkowie.

W latach 2001 - 2002 trenerzy "Nortenis" obejrzeli 3500 dzieci w klasach nauczania początkowego prawie wszystkich piotrkowskich szkół podstawowych.
To właśnie z tego "narybku"  tenisowego wyłoniła się przyszła kadra młodych, odważnych tenisistów, którzy już po 3 latach treningów, to jest w 2004 roku, sięgnęli po tytuł Najlepszego Klubu Uczniowskiego w Polsce i powtórzyli ten sukces w roku następnym (2005).

Zawodnicy i zawodniczki klubu TUKS "Nortenis" rozpoczynając od podstaw wygrywali turnieje miejskie, wojewódzkie, ogólnopolskie i międzynarodowe.
Reprezentanci klubu rozgrywali mecze tenisowe z zaprzyjaźnionymi klubami w Szwecji, w Republice Czeskiej i Hiszpanii.
Była to piękna przygoda dla dzieci, ich rodziców i  trenerów.
Najlepszy zawodnik klubu - Maciej Rajski zostal Mistrzem Polski Juniorów (Częstochowa 2009), Halowym Mistrzem Polski Mężczyzn (Bydgoszcz 2015) i zdobył ranking zawodowy - obecnie ATP 878.
Maciej Rajski razem z klubowym kolegą Piotrem Zbroją (obecnie studenci Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie) zostali już dwukrotnie Akademickimi Mistrzami Polski (2014 i 2015), Akademickimi Wicemistrzami Europy (Rotterdam 2014) oraz Akademickimi Mistrzami Europy (Wrocław 2015).

 

Zobacz naszą Galerię:  TUKS "Nortenis" Piotrków Trybunalski    i    Droga do Mistrzostwa

logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*