PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Maciej Rajski zwyciężył w pierwszej rundzie ITF Reus (Barcelona).
2015/4/15 0:26:00 ( 1360 reads )

Na starcie eliminacji turnieju z cyklu Futures 10000$ ITF Men's Circuit w Reus (Barcelona)
   stanęło 126 tenisistów w walce o osiem miejsc do turnieju głównego .

W tym bardzo wymagającym turnieju kwalifikacyjnym nasz tenisista kolejno pokonał :
M.R. - Morey Jordi  w.o.
M.R. -  Masse Valentin. 7-6(3) , 6-1
M.R. -  Blasko Martin  1-6 , 6-2 , 6-2
M.R. -  Mukund Sasi Kumar  6-4 , 3-6 , 6-1  Numer 1 turnieju eliminacyjnego ( 773 ATP )
Nasz drugi tenisista  Piotr  Zbroja uległ w I rundzie Hiszpanowi  Alvarez Adria 5-7 , 6-0 , 5-7

W dniu dzisiejszym w pierwszej rundzie turnieju głównego Maciej Rajski pokonał Francuza Benjamina Bonzi (914 ATP) 7-5, 6-1.
Mecz rozpoczął się znakomitą, skuteczną grą Francuza 4-1, ale Maciej przeciwstawił jej dokładną, precyzyjną grę popartą dużym spokojem i odrobił straty. Pierwszy set wyrównanej walki trwał 58 minut. W drugim secie Maciej zdecydowanie utrzymywał przewagę mentalną i taktyczną nad przeciwnikiem, wygrywając cały mecz 7-5, 6-1.
Jutro dzień odpoczynku. Mecz o ćwierćfinał w środę.