Niedzielny turniej o Mistrzostwo Klubu TenisWil był już ostatnią imprezą
   sportową sezonu 2018/2019.
   Wzięło w nim udział aż 36-ścioro tenisistek i tenisistów naszego klubu,
   a dla piętnaściorga najmłodszych był to turniejowy debiut.

Dziewczęta i chłopcy rozegrali mecze w sześciu kategoriach: wspólnej do lat 8, do lat 12 i 14 dziewcząt oraz chłopców i w kategorii chłopców do lat 16.

W kategorii do lat 8 zagrało aż 11-ścioro tenisistów i tenisistek. Zwyciężył Szymon Tafelski, który w finale pokonał Michała Pfeiffera 10-8. Trzecie miejsce zajęli Jaś Ignar i Kyle Sun.
W kategorii dziewcząt do lat 12, I miejsce zajęła Helena Kazalska, która w finale pokonała Hanię Zervakos 6-3. Trzecie miejsce zajęły Łucja Chrzan i Nadia Falkowska.
W kategorii dziewcząt do lat 14 najlepszą była Melania Nowakowska.
Wśród chłopców do lat 12 wygrał Piotr Sujecki, który w finale z Kennym Kim zwyciężył 6-3. Na trzecim miejscu uplasowali się Antoni Rybicki i Tymoteusz Sterczyński.
Rywalizacja chłopców do lat 14 wyłoniła zwycięzcę z finału między Bobim Ta i Mikołajem Sikorskim. Wygrał Bobi Ta 6-0. Trzecie miejsce zajęli Jeffrey Jin i Kuba Nguyen.
W kategorii do lat 16 wygrał Sebastian Wojciechowski, pokonując Mikołaja Nowaka 7-5.

Niedzielny turniej, to nie tylko sportowa rywalizacja najmłodszych tenisistów naszego klubu. Zawodnicy oraz wierni kibice - rodzice, rodzeństwo, dziadkowie mogli spędzić ten czas na wspólnych rozmowach przy grilu, ciesząc się swoim towarzystwem i wspaniałą czerwcową pogodą.

Gratulujemy zwycięzcom turnieju - Mistrzom TenisWil w sezonie 2018/2019.
Gratulujemy naszym najmłodszym debiutującym zawodnikom, którzy odważnie rozpoczęli swoją rywalizację klubową.