Zwycięstwa naszych tenisistów w ostatnich turniejach sezonu 2019r.
2019/12/24 0:00:29 ( 572 reads )

Tegoroczna końcówka sezonu 2019 na kortach województwa mazowieckiego
   przyniosła wiele wartościowych wyników naszym tenisistom.

Nasza wychowanka - Hania Zervakos w pierwszym swoim oficjalnym starcie w turnieju „Tenis 10” (turniej do lat 10) zdobyła wicemistrzostwo w kategorii dziewcząt.

Filip Kiryłło trenujący w naszym klubie od 1-go września zdobył swój pierwszy tytuł mistrzowski w kategorii do lat 12-stu (WTK 5) na kortach Centrum Tenisowego Prestige. W finale turnieju Filip pokonał Krzysztofa Łodko (KT Warszawianka) 6-2, 4-6, [11-9].
W tym samym turnieju nasza para deblowa Filip Kiryłło – Ignacy Skiba również zwyciężyła w grze podwójnej, pokonując w finale parę Nowak Mateusz – Pałyszko Aleksaner (Matchpoint Żyyrardów) 7-6(5), 6-0.

W niedzielę, 22 grudnia zwycięstwo turniejowe i kolejny tytuł mistrzowski wywalczył bardziej doświadczony wychowanek klubu, jeszcze 14-letni Jakub Krawczyk, który tym razem wygrał rywalizację w kategorii chłopców do lat 16-stu w turnieju WTK 5 rozegranym na kortach warszawskiego klubu TENISPOINT. Warto podkreślić, że w turnieju tym brało udział 15 zawodników z 13 klubów z całej Polski.
W finale  turnieju Kuba pokonał Jana Bruczko (WKS FLOTA GDYNIA) 6-2, 6-2.

Brawa i uznanie dla naszej Nowej Generacji tenisistów.