Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil Oferta TenisWil
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2020 Półkolonie 2020
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Obóz tenisowy w Opavie - dzień czwarty.
2015/7/1 23:23:00 ( 2100 reads )
   Pierwsza wizyta obozu TenisWil na miejskim basenie w Opavie!Pobudka, rozruch, sprzątanie pokoi i śniadanie, oto poranne zajęcia tenisistów TenisWil w czwartym dniu obozu.Przed wyjściem na korty obozowicze już sami ustawili się w dwuszeregu, gotowi do wymarszu - zabiegi porządkowe trenera Konrada, w postaci kampanii wieczornych dla tych mniej zdyscyplinowanych, zaczynają przynosič efekty.

Na pierwszym treningu trener Konrad wyróżnił Janka Romanowskiego, który na drugiej godzinie trenował już w lepszej grupie. Znakomicie sprawował się również Staś Bednarczyk. Trener Piotr wysoko ocenił starania Noelle. Trenerka Gosia pochwaliła postawę Mikołaja Wołczyńskiego. Trener Andrzej docenił linię uderzenia Adasia Żelaznego i starania całej grupy tygrysków, oraz precyzję techniki i wszechstronność Leny. 
W grupie Competition świetnie technicznie trenował Karol Szczap, wolejowy rekord grupy osiągnął Maciek, ofiarnie w rozegraniach deblowych walczył Tymek.
Po obiedzie i krótkim odpoczynku wyruszyliśmy na sesję popołudniową. Trenerka Gosia bardzo dobrze oceniła pracę Kamilki, Leny, Mikołaja, Adasia i Janka Badurowicza. Grupa Competition z powodzeniem wykonała 10 baniek z ręki, grała rozegrania deblowe i singlowe. Klara jak zwykle trenowała z pełnym zacięciem przez dwie godziny, rywalizacja tygrysków w składzie Mikolaj, Oskar, Peter, Quintian i Staś Romanowski osiągnęła temperaturę wrzenia pod koniec drugiej godziny walki.
Po treningu obozowicze udali się do doskonale wyposażonego parku wodnego. Szaleństwom nie było końca. Kolacja zaspokoiła apetyty i dodała energii do wieczornego meczu piłki nożnej i innych aktywności ruchowych w parku miejskim w Opavie.
Cisza nocna zapadła o godzinie 22.00.

TenisWil


Obozowicze TenisWil na miejskim kąpielisku w Opavie.
Wiecej zdjęć: Galeria "Na kąpielisku w Opavie".


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*