Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil Oferta TenisWil
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2020 Półkolonie 2020
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
III Open Amatorów TenisWil
2013/10/12 2:04:00 ( 2944 reads )

 

Tym razem faworyci turnieju nie oddali pola swoim rywalom.W niedzielę 6 października na kortach TenisWil został rozegrany III Open Amatorów TenisWil, będący jednocześnie mistrzostwami klubu amatorów.
Na starcie stanęło 19 tenisistów i tenisistek, w większości rodziców i krewnych naszych podopiecznych. Wśród rozstawionych  turnieju znaleźli się najwyżej sklasyfikowani w poprzednich dwóch turniejach nr 1 – Marcin Zbyrasz ( obrońca tytułu), nr 2 – Remigiusz Falkowski, nr 3 – Hua Qin, nr 4 – Adam Romanowski. Wszyscy rozstawieni pewnie awansowali do półfinałów.
W półfinale Marcin Zbyrasz zdecydowanie pokonał Hua Qin 6/0. W drugim półfinale Adam Romanowski  po zaciętym i stojącym chwilami na wysokim poziomie meczu, pokonał Remigiusza Falkowskiego 7/6(2).
W finale gra była bardzo wyrównana, obaj tenisiści wygrywali swoje punkty, gemy na bazie swoich najlepszych stron. Marcin Zbyrasz postawił na uważną grę z linii końcowej, podczas gdy Adam Romanowski rozwijał w polu swój, jak się okazało, bogaty repertuar zagrań przy siatce, akcji serw-wolej i dynamicznych przyspieszeń. W  końcówce meczu górę wzięło większe zaufanie do swojej gry Marcina Zbyrasza. Jego większy zasób sił pozwolił popełniać mniej błędów. W końcówce finału właśnie ta taktyka dała Marcinowi zwycięstwo i tytuł najlepszego amatora TenisWil w sezonie 2013.

Amatorem  w klubie „TenisWil” może się stać każdy zawodnik, który nigdy nie brał udziału w turniejach organizowanych przez PZT.

W turnieju pocieszenia zwyciężył Bartosz Maciejewski, pokonując w finale Wenpzng Yang.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju.
TenisWil

 


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*