Printer Friendly Page
Jakub Krawczyk i Maximilian Grott wśród najlepszych w Radomiu i Łęczycy.
2017/9/5 17:44:00 ( 1688 reads )

Ostatni tydzień wakacji zakończył się sukcesami zawodników TenisWil.
   W rozgrywanych turniejach w Radomiu i Łęczycy znakomicie spisali się 12-latkowie TenisWil,
   Jakub Krawczyk i Maximilian Grott.

W rozgrywanym w dniach 23 - 27 sierpnia Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym AT Masters do lat 12 w Radomiu, wychowanek TenisWil - Jakub Krawczyk zdobył II miejsce zarówno w rozgrywkach singlowych, jak i w deblu.
W drodze do finału w singlu, Jakub rozstawiony z nr 4 pokonał kolejno:
1 runda - bye,
2 runda - Breus Maksim  6-2, 6-3,
ćwierćfinał - Czubak Mikołaj 6-2, 6-2,
półfinał - Andrzejczak Marcin 6(4)-7, 6-3, [10-6].
W finale, nasz zawodnik stoczył mecz z Nikodemem Barcikiem (SCT Pszczyna), przegrywając 3-6, 0-6.
W rozgrywkach deblowych tego turnieju Jakub Krawczyk w parze z Marcinem Andrzejczakiem (AT Masters Łódź) dotarli do funału, zdobywając również II miejsce.

W ostatni weekend 2-3 września w WTK do lat 12 w Łęczycy dobrze zagrał 11-letni tenisista TenisWil, Maximilian Grott.
Max rozgrywał mecze równolegle w turnieju singlowym i deblowym.
Para deblowa Maximilian Grott - Kamil Kołodziejczyk (Eurotenis Łódź) zwyciężyła w finale z parą Antoni Kucharski - Piotr Sadowski 6-2, 6-2.
W turnieju singlowym, rozgrywanym w systemie grupowym, nasz zawodnik zajął IV miejsce.

Gratulacje dla Kuby i Maxa !

Jakub Krawczyk - finalista OTK AT Masters do lat 12 w Radomiu, 27 sierpnia 2017r.

Jakub Krawczyk wśród najlepszych tenisistów do lat 12 w OTK w Radomiu.

Maximilian Grott - zwycięzca turnieju deblowego WTK 5 w Łęczycy, 3 września 2017r.