Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil Oferta TenisWil
Konsultacje Konsultacje
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Obozy letnie TenisWil Obozy letnie TenisWil
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
II edycja Grand Prix TenisWil dla dzieci i młodzieży w sezonie 2017-2018.
2018/2/19 20:40:00 ( 609 reads )



   Niedziela, 18 lutego 2018 r. - 22 młodych tenisistek i tenisistów TenisWil
   rozegrało mecze w 6 kategoriach w klubowych rozgrywkach
   II edycji Grand Prix TenisWil 2017 - 2018.

Najlepszymi zawodnikami wczorajszego turnieju zostali:
- w kategorii dziewcząt do lat 10
I miejsce - Nadia Falkowska, II miejsce - Hania Zervakos,
- w kategorii dziewcząt do lat 12
I miejsce - Lena Haftek-Lis,
- w kategorii dziewcząt do lat 16
I miejsce - Julia Darska,
- w kategorii chłopców do lat 10
I miejsce - Niklas Huterer, II miejsce - Jeffrey Jin,
- w kategorii chłopców do lat 12
I miejsce - Aleksander Zbyrasz, II miejsce - Jan Szulc,
- w kategorii chłopców do lat 16
I miejsce - Dawid Jastrzębski.

Gratulujemy !

Przypominamy również, że tenisiści biorący udział w turniejach cyklu Grand Prix TenisWil, otrzymują po każdym turnieju tego cyklu punkty do ogólnej klasyfikacji Grand Prix:
zwycięzca - 8 pkt, finalista - 5 pkt, półfinalista - 3 pkt, ćwierćfinalista - 2 pkt, udział w turnieju - 1 pkt.
Najlepsi zawodnicy całego cyklu (trzy turnieje) zostaną nagrodzeni po jego zakończeniu - 3 czerwca 2018r., podczas oficjalnego otwarcia kortów ziemnych TenisWil.
Za udział we wczorajszym turnieju zostały również doliczone punkty do klasyfikacji sobotnich rozgrywek Challenge do lat 10, 12 i 14.


Zawodnicy II edycji Grand Prix TenisWil - 18 lutego 2018r.


Najmłodsze tenisistki turnieju - kategoria do lat 10.


Niklas Huterer i Jeffrey Jin - najlepsi tenisiści turnieju w kategorii do lat 10.


Lena Haftek-Lis - zwyciężczyni turnieju w kategorii dziewcząt do lat 12.


Olek Zbyrasz i Janek Szulc - najlepsi tenisiści turnieju w kategorii do lat 12.


Julia Darska i Dawid Jastrzębski - najlepsza tenisistka i najlepszy tenisista w kategorii do lat 16.


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*