Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil Oferta TenisWil
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2020 Półkolonie 2020
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Świetny występ zawodników TenisWil na turnieju WTK w Markach.
2013/12/18 14:21:00 ( 2277 reads )

Karol Tomański w finale turnieju WTK w Markach.
Sherry Qin wśród ośmiu najlepszych zawodniczek. Nasi młodzi zawodnicy wystartowali w miniony weekend w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Markach.

W turnieju zadebiutowała Sherry Qin, która swoją tenisową karierę rozpoczyna właśnie tym turniejem. Dzięki swojej ambitnej pracy na treningach i uporowi w doskonaleniu tenisowych umiejętności dotarła aż do ćwierćfinału, pokonując w pierwszej rundzie Leticie Matuszewską z KS Budowlani Olsztyn 6/3 6/1. W drugiej rundzie zwyciężyła w pojedynku z Joanną Płocicą z UKS Okęcie Sport W-wa 6/4 7/6 (5). W walce o półfinał uległa Lizie Kus z KT Legia W-wa  1/6 1/6.

W tym samym turnieju, w kategorii chłopców, wspaniale spisał się Karol Tomański. Był to jego piąty start w karierze i mimo walki z bardziej doświadczonymi przeciwnikami dotarł aż do meczu o tytuł, w którym zmierzył się z Adamem Kuligiem. Pojedynek miał dramatyczny przebieg, szczególnie w pierwszym secie, w którym nasz zawodnik popisywał się wspaniałymi uderzeniami, granymi z dużą intensywnością. Cały mecz skończył się wynikiem 6/4 6/1 dla Adama Kuliga.

W drodze do finału Karol pokonał Jana Piotrowskiego z ST Tie Break Warszawa wynikiem 6/0 6/1. W meczu o ćwierćfinał zwyciężył z meczu z Juliuszem Herokiem 6/1 6/0. W meczu półfinałowym wygrał z Antonim Bednarskim 6/2 6/0.

Następny start naszych zawodników już w najbliższą sobotę 21 grudnia, w turnieju WTK 5 organizowanym przez Centrum Tenisowe Prestige.   

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

TenisWil


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*