Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page

Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi.

Praca z dziećmi daje nam - trenerom olbrzymią radość i satysfakcję. Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i oddali swoje pociechy pod naszą opiekę. Możliwość pracy  z najmłodszymi dziećmi to największe wyróżnienie dla każdego trenera.

Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi poparte jest kilkudziesięcioletnią praktyką.
W roku 2001 trener Andrzej Sikorski, po piętnastu latach pracy w tenisie hiszpańskim, powrócił do swojego rodzinnego miasta Piotrkowa Trybunalskiego. To właśnie wtedy powstał Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy "Nortenis".
Dzięki wielkiemu wsparciu rodziców i sportowemu entuzjazmowi dzieci, rozpoczęła się piękna przygoda tenisowa, która do dziś mocno tkwi w sercach tenisistów w Piotrkowie.

W latach 2001 - 2002 trenerzy "Nortenis" obejrzeli 3500 dzieci w klasach nauczania początkowego prawie wszystkich piotrkowskich szkół podstawowych.
To właśnie z tego "narybku"  tenisowego wyłoniła się przyszła kadra młodych, odważnych tenisistów, którzy już po 3 latach treningów, to jest w 2004 roku, sięgnęli po tytuł Najlepszego Klubu Uczniowskiego w Polsce i powtórzyli ten sukces w roku następnym (2005).

Zawodnicy i zawodniczki klubu TUKS "Nortenis" rozpoczynając od podstaw wygrywali turnieje miejskie, wojewódzkie, ogólnopolskie i międzynarodowe.
Reprezentanci klubu rozgrywali mecze tenisowe z zaprzyjaźnionymi klubami w Szwecji, w Republice Czeskiej i Hiszpanii.
Była to piękna przygoda dla dzieci, ich rodziców i  trenerów.
Najlepszy zawodnik klubu - Maciej Rajski zostal Mistrzem Polski Juniorów (Częstochowa 2009), Halowym Mistrzem Polski Mężczyzn (Bydgoszcz 2015) i zdobył ranking zawodowy - obecnie ATP 878.
Maciej Rajski razem z klubowym kolegą Piotrem Zbroją (obecnie studenci Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie) zostali już dwukrotnie Akademickimi Mistrzami Polski (2014 i 2015), Akademickimi Wicemistrzami Europy (Rotterdam 2014) oraz Akademickimi Mistrzami Europy (Wrocław 2015).

 

Zobacz naszą Galerię:  TUKS "Nortenis" Piotrków Trybunalski    i    Droga do Mistrzostwa

logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*