Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Spotkanie z Maciejem Rajskim w "TenisWil".
2015/2/26 14:31:00 ( 2812 reads )


  
   15 lutego o godz. 17.00 w hali tenisowej klubu "TenisWil" odbyło się uroczyste spotkanie zawodników
   i rodziców z Halowym Mistrzem Polski Mężczyzn - Maciejem Rajskim.Na spotkanie z naszym Mistrzem przybyło kilkudziesięciu zawodników TenisWil oraz ich rodziców. Fani Macieja chcieli pogratulować osobiście i uścisnąć dłoń najlepszego seniora TenisWil.
Nie jest tajemnicą, że cały klub żył wiadomościami z Halowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy i wszyscy śledzili informacje z każdego dnia turnieju. Z wielką nadzieją oczekiwali kolejnych wyników i dobrych wieści o występie w mistrzostwach naszego tenisisty. Przecież codziennie widywali go w klubie, widzieli ile pracy wkłada w swoje treningi. Wszyscy trzymali kciuki za ten występ.

Maciej został przywitany wielkimi brawami.
Na wstępie trener Andrzej Sikorski oficjalnie przedstawił sylwetkę naszego Mistrza i opowiedział krótko o tenisowej drodze, jaką przebyli przez 14 lat wspólnej pracy, aż do chwili obecnej.
Po wstępie trenera Sikorskiego zabrał głos Maciej Rajski. Przede wszystkim podziękował trenerom za doskonałe przygotowanie go do mistrzostw w Bydgoszczy i za wsparcie trenerskie podczas turnieju. Podzielił się z przybyłymi  wrażeniami z mistrzostw, odpowiadał na pytania dotyczące przebiegu najtrudniejszych dla niego meczów w tym turnieju, ale również o odpoczynku między meczami i o przygotowaniach do kolejnych walk.
W dalszej części Maciej opowiedział o codziennej, solidnej i cierpliwej pracy, która towarzyszyła mu przez wszystkie lata tenisowej przygody, o niewygodach związanych z podróżami tenisisty i o wielkiej wytrwałości, jaką musi wykazać się prawdziwy sportowiec w dążeniu do celu.
Głos zabrał również trener Krystian Pfeiffer, wyjaśniając młodym adeptom tenisa, jakie znaczenie dla zawodnika ma tytuł Mistrzowski i jakie są konsekwencje takiego osiągnięcia. Podkreślił również, że Maciej jest niezwykłym tenisistą, którego szanuje za jego cierpliwość i upór w osiąganiu celu, a także za wielką pokorę na treningach, co powinno być przykładem dla młodszych kolegów, którzy chcą iść w ślady naszego mistrza.

 Na koniec Maciej podpisywał zdjęcia swoim fanom i rozmawiał z zebranymi.

Dziękujemy Maćku za ten tytuł.
Jesteśmy dumni, że możemy wspólnie trenować w „TenisWil”.


Zobacz Galerię: Spotkanie z Halowym Mistrzem Polski Mężczyzn - Maciejem Rajskim.


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*