Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Obóz tenisowy w Opavie - dzień czwarty.
2015/7/1 23:23:00 ( 2776 reads )
   Pierwsza wizyta obozu TenisWil na miejskim basenie w Opavie!Pobudka, rozruch, sprzątanie pokoi i śniadanie, oto poranne zajęcia tenisistów TenisWil w czwartym dniu obozu.Przed wyjściem na korty obozowicze już sami ustawili się w dwuszeregu, gotowi do wymarszu - zabiegi porządkowe trenera Konrada, w postaci kampanii wieczornych dla tych mniej zdyscyplinowanych, zaczynają przynosič efekty.

Na pierwszym treningu trener Konrad wyróżnił Janka Romanowskiego, który na drugiej godzinie trenował już w lepszej grupie. Znakomicie sprawował się również Staś Bednarczyk. Trener Piotr wysoko ocenił starania Noelle. Trenerka Gosia pochwaliła postawę Mikołaja Wołczyńskiego. Trener Andrzej docenił linię uderzenia Adasia Żelaznego i starania całej grupy tygrysków, oraz precyzję techniki i wszechstronność Leny. 
W grupie Competition świetnie technicznie trenował Karol Szczap, wolejowy rekord grupy osiągnął Maciek, ofiarnie w rozegraniach deblowych walczył Tymek.
Po obiedzie i krótkim odpoczynku wyruszyliśmy na sesję popołudniową. Trenerka Gosia bardzo dobrze oceniła pracę Kamilki, Leny, Mikołaja, Adasia i Janka Badurowicza. Grupa Competition z powodzeniem wykonała 10 baniek z ręki, grała rozegrania deblowe i singlowe. Klara jak zwykle trenowała z pełnym zacięciem przez dwie godziny, rywalizacja tygrysków w składzie Mikolaj, Oskar, Peter, Quintian i Staś Romanowski osiągnęła temperaturę wrzenia pod koniec drugiej godziny walki.
Po treningu obozowicze udali się do doskonale wyposażonego parku wodnego. Szaleństwom nie było końca. Kolacja zaspokoiła apetyty i dodała energii do wieczornego meczu piłki nożnej i innych aktywności ruchowych w parku miejskim w Opavie.
Cisza nocna zapadła o godzinie 22.00.

TenisWil


Obozowicze TenisWil na miejskim kąpielisku w Opavie.
Wiecej zdjęć: Galeria "Na kąpielisku w Opavie".


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*