Jakub Krawczyk wygrał turniej OTK do lat 16.

Konsekwentnie i do końca nasz najlepszy
   15-latek dążył do pierwszego zwycięstwa
   w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym
   do lat 16 w WodzisławiuŚląskim.

Dzisiaj w trudnym i ciężkim półfinałowym meczu pokonał rozstawionego z nr 1 Nikodema Barcika (KS Górnik Bytom) 3-6, 6-3, 10-7.
W pojedynku pełnym napięcia i zwrotów akcji, po pierwszym przegranym secie, gdzie rywal Kuby rozpoczął grę dobrze taktycznie, kierując dużo dokładnych i dobrze podciętych bekhendów, nasz tenisista zdecydował przyspieszyć grę i rozpoczął dynamiczne wymiany kończąc je udanymi w wielu przypadkach atakami z forhendu.
W trzecim secie, którym był super tiebreak (rozgrywany do 10 punktów) solidniejszym okazał się Kuba, wygrywając 10-7.

W finale Kuba zmierzył się z Marcinem Andrzejczakiem (UKS LEO Trąbki Małe). Kuba nie oddał inicjatywy, nawet na moment. Jego gra poparta koncentracją i dużą pewnością siebie rozpoczęła dominację od pierwszego gema, co w konsekwencji przyniosło przekonywujące zwycięstwo naszego wychowanka 6-0, 6-1.

To znaczące zwycięstwo potwierdza i nagradza codzienną pracę Kuby, jego zaangażowanie i oddanie tenisowi.