Kolejne turniejowe zwycięstwa Jakuba Krawczyka.
2021/6/23 14:48:00 ( 366 reads )

Najlepszy Kadet TenisWil Jakub Krawczyk
   odnosi sukcesy w turniejach ogólnopolskich do lat 16.

Po długiej przerwie turniejowej spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi z powodu pandemii Jakub Krawczyk rozpoczął w maju starty w turniejach ogólnopolskich.

W dniach 1-3 maja Kuba zajął II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnego Kadetów w Rybniku, czym rozpoczął swoją dobrą passę.

W dniach 29 - 31 maja zagrał w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.do lay 16, w którym wystąpiło 27 zawodników z całej Polski. W finale tenisista TenisWil rozstawiony z nr 4 pokonał nr 1 turnieju Mikołaja Biedermanna (Top Tenis Player Gorzów Wielkopolski) 1-6, 6-1, 10-5 zwyciężając tym samym w turnieju.
Link do drabinki turnieju.

W ostatni weekend 19 - 22 czerwca Kuba rozegrał kolejny turniej kadetów, tym razem Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria w Grodzisku Mazowieckim.
W turnieju zagrało 29 tenisistów. Kuba w finale pokonał Kacpra Królikowskiego (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters) 7-5, 7-6(4).

Obecnie Jakub Krawczyk przygotowuje się do Mistrzostw Polski do lat 16, które będą rozegrane w Szczecinie w dniach 26 czerwca - 2 lipca.

Gratulujemy Kubie ostatnich zwycięstw i trzymamy kciuki za udział w Mistrzostwach Polski.