Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Podsumowanie obozu.
2015/7/8 23:36:00 ( 2791 reads )


   Zakończyliśmy obóz TenisWil w Opavie.
   Piękna pogoda, wspaniale instalacje sportowe i rekreacyjne, sportowy hotel,
   porcje jedzenia wystarczające dla zawodowych tenisistów, wzorowa postawa trenerów
   oraz ambicja i dzielność naszych podopiecznych sprawiły, że obóz udał się.Grupa Competition.

Zawodnicy zagrali dwa turnieje, jeden zewnętrzny, drugi wewnętrzny. Najlepszym zawodnikiem okazał się Karol Szczap. Wygrał obydwa turnieje, jego mecz finałowy przeciwko Pawłowi Słyszowi stał na dobrym poziomie.

Maciek, Tymek i Dawid trenowali solidnie, zrobili spore postępy w zakresie czucia piłki oraz gry wolejem. Kuba Krawczyk zadebiutował w grupie Competition z powodzeniem. Pokazał ambicję, pracowitość i umiejętność bycia sobą na korcie i poza nim.

Grupa Challenge

 Julia, Klara,Zuzia i Noelle również zagrały dwa turnieje. Zuzia zdołała zwyciężyć w turnieju zewnętrznym. Julia była w dwóch finałach. Klara była najlepiej i najsumienniej trenującymi zawodnikiem TenisWil w czasie obozu. Noelle pokazała dużą wytrzymałość fizyczną i psychiczną oraz ładną technikę uderzeń. Olek, Mateusz Maciejewski i Mateusz Dudzik grali turniej wewnętrzny. Mateusz Maciejewski pewnie wygrał turniej Challenge, w czasie obozu trenował dobrze, powinien jednakże popracować nad jedzeniem tego co ma na talerzu. Olek był po raz pierwszy na obozie sportowym. Wiele nauczył się na temat życia obozowego, a ponieważ "sport jest życiem" więc nauki te na pewno się bardzo przydadzą. Mateusz Dudzik miał lepsze i słabsze chwile, te lepsze miały miejsce na korcie i na boisku.

Grupa Tygrysy

Oskar, Adam i Mikolaj stworzyli bardzo zgrany zespół, czujący się znakomicie w swoim towarzystwie. Razem jedli, grali i spali. Oskar był najbardziej zaciętym tygrysem. Nigdy nie schodził z kortu, nieustannie szukając okazji do rywalizacji. Stoczył świetny mecz ze Stasiem Romanowskim w półfinale Mistrzostw Obozu. Adaś okazał się szczerym, serdecznym i niezwykle miłym obozowiczem. Mikolaj Sikorski dzielnie i pracowicie spędził dni w Opavie. Pokazał najlepszą pracę nóg wśród tygrysów i nie tylko.

Kuba Trocil i Miculas Goca wspaniale zachowywali się podczas obozu. Świetnie dogadywali się ze wszystkimi kolegami z Polski i nie tylko.

Peter i Qintian trzymali się razem. Qintian mógł liczyć na Petera a Peter na Qintiana. Peter okazał się również najlepszym bramkarzem obozu.

Staś Romanowski zrobił w czasie obozu bardzo duże postępy. Poprawił oparcia i ocenę dystansu do piłki. Wygrał swój pierwszy turniej tenisowy.

Grupa Open

Najbardziej dojrzale zachowującym się zawodnikiem był Mikolaj Wołczyński. Wygrał turniej obozowy. Zawsze punktualny, sumienny, trenujący z uwagą i zaangażowaniem. Jego zamiłowanie do piłki nożnej wyraża się w jakości dośrodkowań. W finale turnieju Mikolaj pokonał Ninę. Wspaniale radziła sobie na turnieju pokonując w drodze do finału Alisę i Janka Romanowskiego.

Alisa pokazała, że potrafi już bardzo ładnie grać w tenisa. Wspaniale pomagała młodszym koleżankom z pokoju. Staś Bednarczyk zrobił przez ostatni rok gry ogromny postęp. Dzięki temu mógł w pełni wykorzystać trening jaki dał mu obóz.

Janek Badurowicz walczył w turniejach niezwykle ambitnie. Jako miłośnik walki partyzanckiej, starał się w pełni wykorzystač walory parku miejskiego w Opavie.

Janek Romanowski wspaniale trenował w pierwszych dniach obozu. Miało to swój wyraz w rozstawieniu go z numerem 1 w grupie Open. W turnieju przegrał z Niną ale dzięki swojej postawie stał się lepsYm tenisistą.

Grupa najmłodsza

Dla Camille, Leny i Cindi był to pierwszy obóz sportowy. Dziewczynki radziły sobie świetnie i były bardzo dzielne. Uczestniczyły we wszystkich zajęciach sportowych i programowych wiele ucząc się od trenerów i starszych kolegów.

Dziękujemy bardzo obsłudze hotelu za nadzwyczajną życzliwość i uczynność, dziękujemy klubowi tenisowemu Witzenmann w Opavie za doskonale przygotowane korty będące praktycznie do naszej dyspozycji. Dziękujemy trenerce Gosi Sidorowskiej, trenerowi Konradowi Sakwerdzie za wspaniałą postawę wychowawczą oraz zawodowym tenisistom Piotrowi Zbroi i Maciejowi Rajskiemu za pomoc w szkoleniu i wspaniały przykład dla młodych adeptów tenisa.

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za obdarzenie nas zaufaniem. Dołożyliśmy wszelkich starań aby pobyt zawodników TenisWil w Opavie był bezpieczny, by stali się lepszymi tenisistami i aby ich aktywny wypoczynek był jak najbardziej rozwijającym doświadczeniem.

TenisWil


Tenisiści "TenisWil" na letnim obozie w Opavie.


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*