Najmłodsi tenisiści TenisWil znakomicie
   sobie radzą w rozgrywkach kategorii TENIS 10.
   Tym razem świetnie zaprezentowali się Filip Boryczko,
   Kacper Boryczko i Piotr Łyżwa.

W dniach 5 i 6 listopada w Kozerkach odbył się kolejny już turniej Kozerki Open Kids Head Cup dla tenisistów do lat 10.
W turnieju tym świetnie zagrali Filip Boryczko i Kacper Boryczko. Obaj zawodnicy pokonali swoich przeciwników w fazie eliminacyjnej i spokali się po przeciwnych stronach kortu dopiero w finale. W koncówce bardzo wyrównanego meczu finałowego lepszym tenisistą okazał się Filip, pokonując Kacpra 4-1, 2-4, 11-9.

W tym samym czasie na kortach tenisowych w Lublinie turniej TALENCIAKI rozgrywał Piotr Łyżwa. Był to bardzo mocno obsadzony turniej, z czołówką tenisistów Polski do lat 10.
Piotr wygrał 3 mecze fazy eliminacyjnej. W fazie finałowej doszedł do półfinału uznając wyższość przeciwnika, który w rezultacie został zwycięzcą całego turnieju.

Gratulacje dla Filipa, Kacpra i Piotra!

Filip Boryczko i Kacper Boryczko - I i II miejsce w turnieju w Kozerkach, 5-6.11.2022r.

Piotr Łyżwa - III miejsce w turnieju TALENCIAKI, Lublin - 5-6.11.2022r.