Printer Friendly Page
Dobre wyniki najmłodszej kadry TenisWil.
2023/3/12 22:15:00 ( 347 reads )

Udane występy naszych tenisistów do lat 10 i 12.

W dniach 4 - 6 marca w Szczecinku w turnieju WTK do lat 12 bardzo dobrze zagrał wychowanek TenisWil 9-letni Antoni Badurowicz, który w turnieju singlowym rozgrywanym w systemie grupowo - pucharowym zajął II miejsce, przegrywając w finale z Radomirem Jarżą (SKT PROMASTERS Szczecin) 1/6, 0/6.
Antek Badurowicz w parze z Ksawerym Nowakiem (ZKT Zielona Góra) w turnieju deblowym zajęli również II miejsce.

Łukasz Pfeiffer i Tymon Korwin-Małaszyński - nasi tenisiści do lat 8 wystąpili 4 marca w turnieju TENIS 10 w Grodzisku Mazowieckim w kategorii czerwonej.
Zawodnicy TenisWil wygrali wszystkie mecze w swoich grupach awansując do półfinałów. W finale Łukasz pokonał Tymona wynikiem 10/5. Jest to pierwszy turniej zewnętrzny wygrany przez zawodników grupy wyczynowej najmłodszej generacji.
Gratulujemy naszym najmłodszym podopiecznym wzorowej postawy i dzielnej walki do ostatniej piłki.

W dniach 11 -12 marca na kortach warszawskiej MERY rywalizowali w silnie obstawionym turnieju o Puchar WMZT Agnieszka Radwańska w kategorii do lat 10 Filip Boryczko i Stanisław Płociński. W turnieju startowało 27 tenisistów z 20 klubów.
Filip Boryczko dotarł do ćwierćfinału, a Staś Płociński zajął III miejsce, przegrywając z Maksem Sylwestrzakiem 1/4, 3/4 (4).

Gratulacje dla wszystkich dzielnie walczących i ambitnych tenisistów TenisWil.

Antoni Badurowicz - II miejsce w turnieju WTK do lat 12 w grze pojedynczej i deblowej
Szczecinek, 4-6 marca 2023r.