Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Plan gier turnieju Wilanów Open 2023
2023/9/15 13:47:00 ( 218 reads )

Już jutro, w sobotę 16 września o godzinie 9.00.
rozpoczynamy gry w otwartym turnieju tenisowym do lat 12
WILANÓW OPEN 2023.

Podajemy plan gier.



Do turnieju WILANÓW OPEN 2023 zgłosiły sie 4 tenisistki oraz 10 tenisistów do lat 12.
Mecze w obu kategoriach - dziewcząt oraz chłopców będą rozgrywane w systemie grupowym.
Dziewczęta zagrają w jednej grupie - każda z każdą.
Chłopcy zagrają w 3 grupach. Najlepszy tenisista z grupy wchodzi do rozgrywek finałowych - również w systemie grupowym - każdy z każdym.

Wyniki losowań:

Grupa A

GRUPA
A

Julian
Gielec

Stanisław
Mrówczyń-ski

Kornel
Nagórski

Michał
Pfeiffer

ZWYCIĘ-
STWA

SETY

GEMY

MIEJSCE

Julian
Gielec

X

Stanisław
Mrówczyń-ski

X

Kornel
Nagórski

X

Michał
Pfeiffer

 

X

Grupa B

GRUPA
B

Piotr
Łyżwa

Stanisław
Płociński

Szymon
Tafelski

ZWYCIĘ-STWA

SETY

GEMY

MIEJSCE


Piotr
Łyżwa

 

X


Stanisław
Płociński

 

X


Szymon
Tafelski

 

X

Grupa C

GRUPA
C

Konstanty
Kozakiewicz

Yahor
Sheka

Maciej
Wróbel

ZWYCIĘ- STWA

SETY

GEMY

MIEJSCE


Konstanty
Kozakiewicz
 

X


Yahor
Sheka

 

X


Maciej
Wróbel

 

X


Grupa Dziewcząt

GRUPA
DZIEWCZĄT

Sofia
Pechenko

Lidia
Sadowska

Kalina
Skajewska

Lena
Zadrożna

ZWYCIĘ-
STWA

SETY

GEMY

MIEJSCE

Sofia
Pechenko

X

Lidia
Sadowska

X

Kalina
Skajewska

X

Lena
Zadrożna

 

X

Poniżej przedstawiamy plan gier.

Godzina

KORT CENTRALNY

KORT ZIEMNY 1

KORT ZIEMNY 2

9.00

J. Gielec vs. M. Pfeiffer

Sz. Tafelski vs. St. Płociński

M. Wróbel vs. K. Kozakiewicz

10.00

X

K. Nagórski
vs.
St. Mrówczyński

L. Zadrożna  vs. K. Skajewska

11.00

S. Pechenko vs. L. Sadowska

Y. Sheka vs. K. Kozakiewicz

P. Łyżwa vs. Sz. Tafelski

Follow by

K. Nagórski vs. J. Gielec

L. Zadrożna vs. S. Pechenko

M. Pfeiffer
vs.
St. Mrówczyński

nie przed

16.00

M. Wróbel vs. Y. Sheka

K. Nagórski vs. M. Pfeiffer

P. Łyżwa vs. St. Płociński

x

L. Sadowska vs. K. Skajewska

St. Mrówczyński vs. J. Gielec


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*