Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Jeden klub, Jeden kierunek, Jedna myśl
2016/11/29 22:14:00 ( 2938 reads )
   Wyjątkowy tydzień naszych wychowanków...

To już pięć lat…

We wrześniu upłynęło pięć lat od chwili, jak TenisWil rozpoczął swoje treningi w Wilanowie. Za nami trudny, przepełniony iluzją i codzienną pracą okres budowania atmosfery i klimatu klubu. Równolegle swoją codzienną pracą wykuwaliśmy poziom sportowy naszych wychowanków.
Rozpoczęliśmy swoją działalność przestrzegając etycznych i moralnych zasad rywalizacji w sporcie. Jako trenerzy – wychowawcy nie czekaliśmy na przybycie już ukształtowanych zawodników. Udaliśmy się do 12-stu otaczających TenisWil szkół podstawowych i tam cierpliwie szukaliśmy najzdolniejszych na lekcjach wychowania fizycznego. Dziś doczekaliśmy się w klubie szerokiej, bardzo dobrze zapowiadającej się grupy młodych tenisistów.

Wyjątkowy tydzień naszych wychowanków.

Z niemałą radością, z niemałą dumą, chcemy pochwalić się chyba najbardziej udanym sportowym weekendem w dotychczasowej historii TenisWil.
Od ostatniej soboty 26 listopada, aż do poniedziałku 28 nasi tenisiści uczestniczyli w 4 turniejach, zagrali w 4 kategoriach wiekowych , na terenie Warszawy i Łęcznej.

Złote dziewczyny.

Na kortach warszawskiej spójni, nasze tenisistki Klara Popielewska i Noelle Talarek rozegrały Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 12. W grze pojedynczej obie tenisistki TenisWil odnosząc po 2 zwycięstwa dotarły do ćwierćfinałów. W grze podwójnej para Popielewska – Talarek wygrały cały turniej, w finale pokonały rozstawione z nr 1 Karolinę Gołdę (RKT Return Radom) i Nataszę Makaro (Eurotennis Łódź) wynikiem 7/5, 7/5.

Waleczny Kuba.

Nasz kolejny 11-latek Jakub Krawczyk, już od dłuższego czasu utrzymuje się w dobrej formie. Na swoim koncie ma już 2 zwycięstwa w turniejach rangi WTK do lat 12. W ostatnim turnieju rozgrywanym na kortach Klubu Tenisowego Okęcie doszedł do finału mocno wyrównanego turnieju, w którym zagrało 32 tenisistów z 20 klubów z całego kraju. Kuba uległ w finale Wiktorowi Sasko z KT Break Warszawa 6/7, 4/6.

Coraz pewniejszy Karol.

Tak, tak, to Karol Tomański został sprawcą największej niespodzianki minionego weekendu. Nasz tenisista wygrał silnie obsadzony Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Łęcznej do lat 14.
Karol Tomański, członek kadry narodowej tenisistów do lat 14, prezentuje ostatnio wysoką formę, która pozwoliła mu wyprzedzić wielu zdolnych rywali.
Godne podkreślenia jest wyjątkowe zaangażowanie Karola na treningach, które przekłada się na pewność i dokładność zagrań w meczach mistrzowskich.
Wychowanek TenisWil zwyciężył w finale Jerzego Ohme ( Klub Miedzeszyn Warszawa) 7/5, 6/3. Karol w całym turnieju nie oddał rywalom ani jednego seta.
W tym samym turnieju wystartowali również nasi pozostali młodzicy: Miłosz Góra, Filip Łukowski, Karol Szczap. Wszyscy wygrali swoje pierwsze mecze, odpadając jednak w drugich rundach turnieju.
Para Karol Tomański – Karol Szczap zajęła również II miejsce w turnieju deblowym.

Za najlepszymi występami naszych czołowych tenisistów podąża szeroka grupa 9-10 letnich najmłodszych naszych graczy, która w sezonie 2017/2018 rozpocznie rywalizację na kortach województwa mazowieckiego i Polski.

Gratulacje i szczególne słowa uznania dla wszystkich rodziców, którzy weekendowe popołudnia spędzali na kortach tenisowych.

TenisWil


Karol Tomański
Zwycięzca turnieju OTK do lat 14 w Łęcznej, 28.11.2016r.


Zwycięska para deblowa - Noelle Talarek i Klara Popielewska
I miejsce w turnieju WTK do lat 12, Warszawa 28.11.2016r.


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*