Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Najlepsze tenisistki TenisWil zagrały w niedzielnym turnieju Pań.
2017/4/11 15:20:00 ( 2116 reads )   W niedzielę, 9 kwietnia odbył się w TenisWil Turniej Wiosenny dla Pań.
   Do walki o tytuł Wiosennej Mistrzyni stawiło się dwanaście
   zarażonych tenisową pasją entuzjastek tenisa.W turnieju wystartowały między innymi dwie znakomite amatorki Małgorzata Rewekant i Ewa Kołodziejczuk. Rozstawione zostały również Zuzanna Brzezińska - Mich oraz Jagna Badurowicz.

W pierwszej rundzie Agnieszka Ostaszewicz pokonała ambitną Gosię Strzelec 6/4. Joanna Zbyrasz zwyciężyła 6/4 z nieustępliwą Marzeną Sitarską. Tamara Schmuck wywalczyła awans do drugiej rundy po zaciętej walce z Li Yi 7/5. Paulina Nogajczyk w prawdziwym dreszczowcu okazała się skuteczniejsza od Małgorzaty Popielewskiej wynikiem 7/6 (4).

W meczach drugiej rundy zwyciężały głównie faworytki. Zuzanna Brzezińska - Mich pokonała Agnieszkę Ostaszewicz 6/2. Gosia Rewekant wygrała z Tamarą Schmuck 6/0. Ewa Kołodziejczuk zwyciężyła z Pauliną Nogajczyk 6/1. Niespodzianką było zwycięstwo Joanny Zbyrasz nad rozstawioną Jagną Badurowicz 6/4.

W pierwszym półfinale Zuzanna Brzezińska pewnie zwyciężyła z Joanną Zbyrasz 6/1. Półfinał dolnej części drabinki między Ewą Kołodziejczuk i Gosią Rewekant był najlepszym spotkaniem amatorskim rozegranym na kortach TenisWil. Zwyciężyła w nim Ewa wynikiem 7/5. Los spotkania rozstrzygnęły piłki decydujące. Ewa grała z nadzwyczajnym czuciem i finezją. Gosia imponowała niesłychaną zwinnością i szybkością poruszania się oraz dynamiką uderzeń.

W finale Ewa Kołodziejczuk pokonała Zuzannę Brzezińską - Mich 6/0.

Turniej pocieszenia okazał się być wydarzeniem porównywalnym swoją intensywnością z turniejem głównym. Zwyciężyła w nim Paulina Nogajczyk zwyciężając w finale z Jagną Badurowicz wynikiem 6/4. Najbardziej dramatycznym pojedynkiem pocieszenia był mecz Małgorzaty Popielewskiej z Tamarą Schmuck, w którym lepsza okazała się Gosia wygrywając 7/6 (4).

Dziękujemy bardzo naszym drogim tenisistkom za obecność i wspaniałą sportową postawę. Dziękujemy trenerom za dzielne sędziowanie i pomoc w organizacji wszystkich spotkań. W odpowiedzi na prośby walecznych tenisistek, następny turniej dla Pań odbędzie się już w najbliższych miesiącach.

TenisWil


Dwanaście tenisistek TenisWil podczas Wiosennego Turnieju Pań.


4 najlepsze Panie Wiosennego Turnieju TenisWil, 9 kwietnia 2017r.


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*