Language selector
Menu
Witamy Witamy
Filozofia Filozofia
Kadra szkoleniowa Kadra szkoleniowa
Oferta TenisWil 2023/2024 Oferta TenisWil 2023/2024
Konsultacje Konsultacje
Półkolonie 2024 Półkolonie 2024
Grupy wyczynowe Grupy wyczynowe
Tenis dla dzieci Tenis dla dzieci
Nasze doświadczenie Nasze doświadczenie
Gdzie trenujemy ? Gdzie trenujemy ?
Nasi zawodnicy Nasi zawodnicy
Regulamin Regulamin
Opłaty Opłaty
RODO RODO
Blog / Aktualności Blog / Aktualności
Galeria Galeria
Zapytanie Zapytanie
Kontakt Kontakt
Jak dojechać? Jak dojechać?
Mapa serwisu Mapa serwisu
PrinterFriendly
Printer Friendly Page
Family Cup 2014
2014/4/27 22:53:00 ( 3208 reads )Pasjonująca rywalizacja w wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków.27 kwietnia 2014 roku. Trudno nie odnieść się w tym dniu do wielkiej uroczystości tak bliskiej sercu każdego Polaka. To dzisiaj Jan Paweł II został ogłoszony Świętym. Fakt doczekania i przeżycia tej chwili jest wydarzeniem ponadczasowym dla każdego z nas.
Kto wie, może  właśnie dzięki tak wielkiej osobowości, jaką był bez wątpienia nasz Papież, dzisiaj my i nasze dzieci możemy się spotykać w Wilanowie na kortach niedawno przecież powstałego klubu TenisWil.
Wyrazem tej wielkiej energii dzisiejszego dnia była w pewien sposób rekordowa frekwencja na naszym trzecim z kolei, a pierwszym w tym roku Family Cup 2014.
Jeszcze dwa dni temu nasza zawodniczka, młodziutka Hiszpanka Adriana Oporto pytała swoich rodziców „Czy w ogóle ktoś będzie na turnieju Family Cup?”. To dzięki Wam, dzięki Państwu dzisiejszy dzień był dla nas trenerów wielkim wyróżnieniem – największą nagrodą.

40 osób, 20 par reprezentujących 20 rodzin przybyło na korty TenisWil, aby rozegrać trzeci w naszej historii rodzinny turniej deblowy Family Cup 2014.
Na wyróżnienie zasługują wspaniałe mamy:  Lee Qin, Małgorzata Popielewska i Ludmiła Szeliga, które wraz ze swoimi pociechami stanęły do sportowej rywalizacji. Dwie pierwsze mamy dotarły aż do ćwierćfinału turnieju głównego. Wielkie słowa uznania!

Bez wątpienia szlagierem II rundy turnieju był pojedynek pary nr 1 (obrońców tytułu II edycji) Karola i Piotra Tomańskich z parą Asia i Krzysztof Graniccy. Po trwającym ponad godzinę niezwykle zaciętym pojedynku zwycięsko wyszli Karol i tata Piotr, wygrywając 7/6 (7).
Wszystkie pary zasługują na najwyższe słowa uznania za ambitną i prawdziwie sportową walkę. Dziękujemy wszystkim dorosłym za grę Fair Play.
W półfinałach spotkali się Karol i Piotr Tomańscy przeciwko Sherry i Hua Qin oraz fenomenalnie spisujący się Mats Blom z synami. Tata Mats zagrał w dwóch deblach z synami Philipem i Viktorem, obie pary stanęły naprzeciw siebie w półfinale. Organizatorzy uznali, że o zwycięstwie zdecyduje jeden set rozegrany między braćmi. Wygrał Viktor 6/2.
W finale Karol i Piotr Tomańscy pokonali parę Viktor i Mats Blom 6/4.
Wielkie brawa dla zawodników, szczególnie dla taty Piotra Tomańskiego i taty Matsa Blom za znakomite przygotowanie fizyczne.

W turnieju pocieszenia zwyciężyła para Adriana i Leo Oporto, pokonując Zosię Tamecką z kuzynem Błażejem.
Gratulacje dla wszystkich zawodników naszego Family Cup 2014 !!!

P.S.
Trenerzy TenisWil to szkoleniowcy-wychowawcy, prawdziwi ludzie pasji. Naszą codzienność wzbogacają piękne chwile, gdy na kortach TenisWil robi się gwarno. Będziemy mogli być spokojni o wyniki sportowe jedynie wówczas, gdy na naszych kortach panować będą Organizacja, Praca i Dyscyplina.
Szanowni Rodzice, bądźcie z nami.

Trenerzy  TenisWil

Uczestnicy Family Cup 2014.

Najlepsze deble Family Cup 2014.
Zobacz Galerię: "Family Cup 2014"


Back Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Printer Friendly Page
logo-3
 Nasz partner

stopka
© Graphik & Design WORLDSOFT

Username:
User Login
Your Email
*